Χατζηδάκης: Καλή φώτιση σε αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις
Το μήνυμα του αντιπροέδρου της ΝΔ για τα Θεοφάνεια.
![dllgaizu2wcdhnbfxi3v](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-01/dllgaizu2wcdhnbfxi3v.jpg)
«Χρόνια πολλά και καλή φώτιση σε όλους και πάνω από όλα σε αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις» ανέφερε ο Κωστής Χατζηδάκης στο μήνυμά του για τα Θεοφάνεια.
Ο αντιπρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, αφού παρακολούθησε τον αγιασμό των υδάτων στον Πειραιά, ευχήθηκε «να προχωρήσουμε μπροστά, μακριά από ακρότητες και με την Ελλάδα στην καρδιά μας».