Επίσκεψη Μπακογιάννη στην Ογκολογική Μονάδα Παίδων «Ελπίδα»
Υποδεχόμενη τον κύριο Μπακογιάννη, η κυρία Βαρδινογιάννη τον ευχαρίστησε για την συγκινητική του πρωτοβουλία να επισκεφθεί τα παιδιά της «ΕΛΠΙΔΑΣ», τονίζοντας την σημασία που έχει η συμπαράσταση της νέας γενιάς.
![bvmx4rigigcysvndfkop](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-01/bvmx4rigigcysvndfkop.jpg)
Την Ογκολογική Μονάδα Παίδων «Μαριάννα Β. Βαρδινογιάννη – ΕΛΠΙΔΑ» επισκέφθηκε ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας κύριος Κώστας Μπακογιάννης, την Τρίτη 15 Ιανουαρίου 2019.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr