Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: Έκανε μοριακό τεστ πριν ξεκινήσουν οι πρόβες στο Παλλάς
Δείτε την ανάρτηση που έκανε στο Instagram λίγο πριν ξεκινήσουν οι πρόβες για το «Το τρίτο Στεφάνι».
![1600-constantinemarkoulakisofficial](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2020-08-19/1600-constantinemarkoulakisofficial.jpg)
Τεστ για τον κοροναϊό έκανε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης που σε λίγο καιρό αναμένεται να βρεθεί στις πρόβες για την παράσταση «Το τρίτο Στεφάνι» που σκηνοθετεί.
Ο ηθοποιός έκανε μια σχετική ανάρτηση στο προφίλ του στο Instagram όπου σημείωσε μεταξύ άλλων: «Κάποτε οι πρόβες ξεκινούσαν με την ανάγνωση του έργου. Στο τρίτο στεφάνι ξεκίνησαν με μάσκες και μοριακό τεστ».
Η παράσταση αναμένεται να ανέβει στο θέατρο Παλλάς στις 10 Οκτωβρίου.
Ο ηθοποιός έκανε μια σχετική ανάρτηση στο προφίλ του στο Instagram όπου σημείωσε μεταξύ άλλων: «Κάποτε οι πρόβες ξεκινούσαν με την ανάγνωση του έργου. Στο τρίτο στεφάνι ξεκίνησαν με μάσκες και μοριακό τεστ».
Η παράσταση αναμένεται να ανέβει στο θέατρο Παλλάς στις 10 Οκτωβρίου.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.