Βασίλης Παπακωνσταντίνου – Γιώτα Νέγκα: Ξεκίνησαν το μαγικό ταξίδι τους
Κάθε Σάββατο
![esyyxfwuk4yds9dy8pp1](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-11/esyyxfwuk4yds9dy8pp1.jpg)
Ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου και η Γιώτα Νέγκα έκαναν πρεμιέρα το περασμένο Σάββατο και εντυπωσίασαν. Το μουσικό αυτό ταξίδι των δυο καλλιτεχνών συνεχίζεται κάθε Σάββατο (22.30) στην σκηνή του Stage Live στην Θεσσαλονίκη. Θυμίζουμε πως είναι η πρώτη φορά που ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου και η Γιώτα Νέγκα «συναντιόνται» επί σκηνής με το αποτέλεσμα να είναι μαγικό. Η τεράστια δισκογραφική τους πορεία, η ερμηνεία αγαπημένων και διαχρονικών τραγουδιών οδηγούν σε ένα μουσικό θέαμα που κανείς δεν πρέπει να χάσει. «Όλα για όλα» που παίζονται στην καθημερινότητα μας, στα όνειρα μας, στην ίδια σκηνή.