Γιάννης Αντετοκούνμπο: Του ήρθε υπογεγραμμένη από τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς φανέλα της Μίλαν - «Είσαι ο καλύτερος» (Εικόνα)
Αποθέωσε για ακόμα μία φορά τον Σουηδό ο Έλληνας σταρ
![antetokounmpo](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-02-21/antetokounmpo.png)
Με καμάρι και χαρά μικρού παιδιού πόζαρε στην κάμερα, κρατώντας μια υπογεγραμμένη από τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς φανέλα της Μίλαν ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.
«Στον Γιάννη, με όλη μου την αγάπη και επιτυχία. Είσαι ο καλύτερος», έγραψε ο Σουηδός στους δύο άσους που αποτελούν το νούμερο 11. Ο Ζλάταν, αξίζει να υπενθυμιστεί, ανακοίνωσε την αποχώρησή του πριν δύο εβδομάδες.
Ο Αντετοκούνμπο, από τη μεριά του, σχολίασε: «Όταν είσαι διακοπές και ο GOAT σου στέλνει φανέλα!»
Θυμίζουμε ότι ο Γιάννης είχε γράψει για και στον Ζλάταν, άμα τη αποχωρήσει του: «Τα λιοντάρια δεν συγκρίνουν τους εαυτούς τους με ανθρώπους. -Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς. Συγχαρητήρια για την υπέροχη καριέρα φίλε μου».
«Στον Γιάννη, με όλη μου την αγάπη και επιτυχία. Είσαι ο καλύτερος», έγραψε ο Σουηδός στους δύο άσους που αποτελούν το νούμερο 11. Ο Ζλάταν, αξίζει να υπενθυμιστεί, ανακοίνωσε την αποχώρησή του πριν δύο εβδομάδες.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2023-06-16/antetokounmpo_ibrahimovic_fanela.jpg)
Ο Αντετοκούνμπο, από τη μεριά του, σχολίασε: «Όταν είσαι διακοπές και ο GOAT σου στέλνει φανέλα!»
Θυμίζουμε ότι ο Γιάννης είχε γράψει για και στον Ζλάταν, άμα τη αποχωρήσει του: «Τα λιοντάρια δεν συγκρίνουν τους εαυτούς τους με ανθρώπους. -Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς. Συγχαρητήρια για την υπέροχη καριέρα φίλε μου».