ΑΕΚ: Ο Ρότα απόλαυσε τις καλοκαιρινές διακοπές του στην Μύκονο με τη σύζυγό του λίγο πριν την προετοιμασία!
Στο νησί των... ανέμων
Ο ακραίος αμυντικός της ΑΕΚ, Λάζαρος Ρότα πέρασε στιγμές χαλάρωσης και αποφόρτισης στην Μύκονο μαζί με τη σύζυγό του, Χριστίνα λίγο πριν αναχωρήσει για την προετοιμασία της "Ένωσης" στην Ολλανδία.
![aek_diakopes_rota_mykonos](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-06-25/aek_diakopes_rota_mykonos.jpg)
Μετά την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων του με τη φανέλα της ΑΕΚ αλλά και τα φιλικά της Εθνικής Ελλάδος με την Γερμανία και τη Μάλτα, ο Λάζαρος Ρότα λίγο πριν φτιάξει... βαλίτσες για Ολλανδία όπου πραγματοποιείται το βασικό στάδιο προετοιμασίας της "Ένωσης", απόλαυσε τις διακοπές του στην Μύκονο μαζί με τη σύζυγό του, Χριστίνα.