Προολυμπιακό Τουρνουά: Συνάντηση... κορυφής Ντόντσιτς με Φορτούνη στο ΣΕΦ!
Αναμνηστική φωτογραφία
Ο αρχηγός του Ολυμπιακού, Κώστας Φορτούνης βρέθηκε στο ΣΕΦ για να δει από κοντά την πρεμιέρα της Σλοβενίας με την Κροατία στο Προολυμπιακό Τουρνουά και φυσικά τον σούπερ σταρ Λούκα Ντόντσιτς με τον οποίο δεν παρέλειψε να φωτογραφηθεί.
Το Προολυμπιακό Τουρνουά άνοιξε την αυλαία του στο ΣΕΦ το οποίο υποδέχθηκε παίκτες κορυφαίους στο είδος τους! Ανάμεσα σε αυτούς οΛούκας Ντόντσιτς. Ο Σλοβένος σούπερ σταρ δεν κατάφερε να ξεκινήσει νικηφόρα τις υποχρεώσεις του στην διοργάνωση καθώς η Σλοβενία ηττήθηκε με 108-92 από την Κροατία. Στις εξέδρες του φαληρικού γηπέδου βρέθηκε και ο αρχηγός του Ολυμπιακού, Κώστας Φορτούνης που παρακολούθησε δια ζώσης την αναμέτρηση και φυσικά δεν παρέλειψε να βγάλει αναμνηστική φωτογραφία με το "φαινόμενο" του μπάσκετ.
Ο Φορτούνης συναντήθηκε και φωτογραφήθηκε με τον Ντόντσιτς στο Προολυμπιακό
Όταν και ολοκληρώθηκε το παιχνίδι της Σλοβενίας με την Κροατία, ο Κώστας Φορτούνης είχε την τύχη να συναντηθεί με τον σούπερ σταρ των Μάβερικς και του παγκόσμιου μπάσκετ, Λούκα Ντόντσιτς ο οποίος αποτελεί το μπασκετικό ίνδαλμα ουκ ολίγων ανθρώπων. Ο αρχηγός του Ολυμπιακού αφού συνομίλησε μαζί του στη συνέχεια έβγαλε και αναμνηστική φωτογραφία με τους δυο τους να ποζάρουν χαμογελαστοί στον φακό την οποία και ανέβασε σε story του στο Insragram.