Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Περήφανος με Αντετοκούνμπο και υπογεγραμμένη φανέλα των Μπακς ο σημαιοφόρος της Κύπρου
Μεγάλη στιγμή για τον Μίλαν Τραΐκοβιτς
Διέγραψε από την... bucket list του την υπογεγραμμένη φανέλα του Γιάννη Αντετοκούνμπο και τη φωτογραφία μαζί του ο σημαιοφόρος της Κύπρου στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024, Μίλαν Τραΐκοβιτς
![antetokounmpo_trajkovic_olympiakoi_agones_2024_teleti_enarxis](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-07-26/antetokounmpo_trajkovic_olympiakoi_agones_2024_teleti_enarxis.jpg)
Ο σημαιοφόρος της Ελλάδας στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024, Γιάννης Αντετοκούνμπο, συναντήθηκε με τον ομόλογό του της Κύπρου, Μίλαν Τραΐκοβιτς, ενώ οι αποστολές ανέμεναν να αρχίσει η διαδικασία. Ο Τραΐκοβιτς ήταν... πανέτοιμος να συναντήσει τον Giannis, αφού μαζί του είχε μία φανέλα των Μιλγουόκι Μπακς, την οποία ο Αντετοκούνμπο τού υπέγραψε, ενώ οι δύο τους πόζαραν ένα ενσταντανέ, που για το σημαιοφόρο της Κύπρου σημαίνει πάρα πολλά.
Ο Τραΐκοβιτς, μάλιστα, ανέβασε τη φωτογραφία, με λεζάντα "Έτοιμοι οι σημαιοφόροι".
Ο Τραΐκοβιτς, μάλιστα, ανέβασε τη φωτογραφία, με λεζάντα "Έτοιμοι οι σημαιοφόροι".
View this post on Instagram