Ο βόρειος όμιλος της Super League 2 ανέβασε την κουίντα του με το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα απέναντι στον Καμπανιακό. Η αναμέτρηση στους "Ζωσιμάδες" έβγαλε τους γηπεδούχους νικητές στις καθυστερήσεις, 2-1. Ο ΠΑΣ έχει 10 βαθμούς και ο Καμπανιακός 7,  έπειτα από πέντε παιχνίδια

Glomex Player(40599x1hkkig7d8l, v-d4z0awdyyjox)
Πάντως, η αναμέτρηση θα μείνει αξιομνημόνευτη σε όσους την παρακολούθησαν. Το γκολ του Δημήτρη Μάντζη στο 41', ένα εντυπωσιακό σκαστό ψαλιδάκι που ισοφάρισε το σκορ για τους γηπεδούχους, είναι ένα από τα πιο όμορφα γκολ της φετινής σεζόν στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Glomex Player(40599x1hkkig7d8l, v-d4yzx6fgrwa1)
Μάλιστα, οι φιλοξενούμενοι μπήκαν από νωρίς μπροστά, με το γκολ του Φιλήμονα Φροσύνη στο 10'.

Glomex Player(40599x1hkkig7d8l, v-d4yzhp6hvlux)

Το παιχνίδι είχε κολλήσει στο 1-1, μέχρι τις καθυστερήσεις του. Τότε, ο Γιαν Σομποτσίνσκι σκόραρε το γκολ της νίκης για τους γηπεδούχους.