Volley League : Στη Μίκρα θα πραγματοποιηθεί ο δεύτερος τελικός
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού επικράτησε της ομάδας του Άρη
![jy04vqkmna6tycdahnc6](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-04/jy04vqkmna6tycdahnc6.jpg)
Στο κλειστό της Μίκρας 1 θα πραγματοποιηθεί ο δεύτερος τελικός της Volleyleague Γυναικών την Κυριακή 22/4 (19.30) αντί για το ΔΑΚ Πυλαίας. Υπενθυμίζεται ότι χθες η ομάδα γυναικών βόλεϊ του Ολυμπιακού επικράτησε με 3-0 σετ έναντι του Άρη στον πρώτο τελικό του πρωταθλήματος της Volley League στο κλειστό του Ρέντη, «Μελίνα Μερκούρη».