Ώρα ευρωπαϊκής πρεμιέρας για την γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού
Οι «Ερυθρόλευκες» αντιμετωπίζουν σήμερα την Ντίεκιρχ στο «Μελίνα Μερκούρη», στο Ρέντη στις 18:00
![tjtb1wjo7ayjgqto3zdd](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-11/tjtb1wjo7ayjgqto3zdd.jpg)
Την περασμένη σεζόν η ομάδα βόλεϊ Γυναικών του Ολυμπιακού κατέκτησε τον ευρωπαϊκό τίτλο. Οι «ερυθρόλευκες» σήκωσαν την κούπα του CEV Challenge Cup μέσα στην Τουρκία.
Η νέα σεζόν στην Ευρώπη ξεκινά σήμερα για τα κορίτσια του Ολυμπιακού, τα οποία αντιμετωπίζουν την Ντίεκιρχ, στο «Μελίνα Μερκούρη», στο Ρέντη, στις 18:00.